Людей із наслідками важких травм та інвалідністю ми зустрічаємо ледь не щодня. Це складна тема для розмови з дитиною, і нам, можливо, хотілося б її уникнути, але говорити про це важливо. По-перше, щоби підготувати дитину до такої зустрічі (дитину може налякати те, чого вона не розуміє); по-друге, аби проявити повагу.
Дібрати правильні слова допоможе дитяча психологиня Світлана Ройз.
У партнерстві з ЮНІСЕФ Україна
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/008-1024x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/009-1024x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/010-1024x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/011-1024x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/012-1024x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/013-1024x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/014-1024x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/015-1024x1024.jpg)