Вітаємо переможців олімпіад!

Бєлошапка Марію,
ученицю 11-го класу,
яка посіла призове ІІ місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Кавецьку Анастасію,
ученицю 8-го класу,
яка посіла призове ІІІ місце на ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Криничного Радіона,
учня 5-го класу,
який посів призове ІІ місце в ХІХ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (осінь 2023) з української мови та літератури.

Ворону Меланію,
ученицю 5-го класу,
яка посіла призове ІІІ місце в ХІХ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (осінь 2023) з української мови та літератури.

Кузіна Максима,
учня 5-го класу,
який посів призове ІІІ місце в ХІХ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (осінь 2023) з української мови та літератури.

Горобця Дмитра,
учня 3-го класу,

Бебих Софію,
ученицю 3-го класу,
яка посіла призове ІІІ місце в ХІХ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На Урок» (осінь 2023) з математики.

Нянькіну Вікторію,
ученицю 8-го класу,
яка посіла призове ІІ місце у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Лайфхаки з української мови» проєкту «На Урок».

Башмурову Вероніку,
ученицю 7-А класу,
яка посіла призове І місце на ІІ (міському) етапі
ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови ім.П.Яцика.

Пишаймося нашею ученицею!!!