Будь-яка книга починається з першого слова. Будь-яка довга дистанція починається з першого кроку. Будь-яка грандіозна будівля починається з першої цегли. Тому не варто нехтувати маленькими, на перший погляд, звичками, оскільки саме вони призводять до великих результатів.
Ділимось з вами мікрозвичками, які можна впровадити у своє життя вже сьогодні й через рік опинитися на зовсім іншому рівні. #Ти_як
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-264-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-265-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-266-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-267-1024x1024.png)
М
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-268-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-269-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-270-1024x1024.png)