Подбайте про ментальне здоров’я

Дорогі учні,
Перед початком канікул хочемо нагадати вам про важливість піклування про своє ментальне здоров’я. Відпочинок — це чудова можливість для вас зарядитися енергією, відновити сили та підготуватися до нових викликів. Ось кілька порад, як зберегти своє ментальне здоров’я під час канікул:

Відпочинок та релаксація: Дайте собі дозвіл на відпочинок. Важливо знаходити час для релаксації, займатися улюбленими хобі та просто насолоджуватися моментами спокою.

Фізична активність: Регулярні фізичні вправи не лише покращують фізичне здоров’я, але й позитивно впливають на ментальне. Прогулянки на свіжому повітрі, спорт або просто активні ігри з друзями — все це допоможе зняти стрес.

Спілкування з близькими: Проводьте більше часу з сім’єю та друзями. Спілкування з близькими людьми допомагає відчути підтримку і покращує настрій.

Здорове харчування та сон: Дотримуйтесь здорового харчування та забезпечуйте собі достатньо сну. Гарний сон і збалансоване харчування позитивно впливають на ваше загальне самопочуття.

Обмеження екранного часу: Постарайтеся зменшити час, проведений перед екранами. Відпочинок від ґаджетів допоможе зменшити стрес і покращить сон.

Саморозвиток: Канікули — це чудовий час для саморозвитку. Читайте книги, займайтеся творчістю, навчайтеся чомусь новому. Це допоможе вам почуватися продуктивно і задоволено.

Практика вдячності: Спробуйте щодня знаходити кілька речей, за які ви вдячні. Це допоможе вам зосередитися на позитивних моментах і підтримувати гарний настрій.

Пропонуємо ще використовувати техніки самодопомоги та рекомендації для плекання стійкості – на платформі Всеукраїнської програми ментального здоров’я “Ти як?”

Пам’ятайте, що піклування про своє ментальне здоров’я так само важливе, як і про фізичне. Відпочивайте, набирайтеся сил і насолоджуйтесь своїми канікулами!