Ми з вами живемо в населених пунктах, де є рух машин і людей, тому щодня перебуваємо в ролі учасників дорожнього руху. Переходимо дорогу – ми пішоходи, рухаємося міським транспортом – пасажири, а якщо маємо власний транспорт, то час від часу стаємо водіями. Для виконання цих ролей ми повинні знати правила дорожнього руху та засоби його регулювання.
Слов’янський ЗЗСО №8 розпочинає декаду «Безпека дорожнього руху», аби ви були обізнаними та не потрапляли в небезпечні ситуації на дорозі.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/maxresdefault-1024x576.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/wzmsnzD1-pw.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/pdd-001.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/памятка-електросамокатів.png)