Поради для батьків учнів 5 класів

У п’ятому класі починається новий період у житті дитини. Вона дорослішає, перед нею постають нові виклики, відкриваються нові горизонти. Звісно, що змінюються вимоги до навчання, з’являються нові шкільні предмети, виникає необхідність комунікувати із великою кількістю вчителів.
Це новий етап життя, нові соціальні ролі. Цікаво, незвично, але разом із тим тривожно. Та педагоги зроблять усе можливе, щоб адаптація дітей в школі ІІ ступеня пройшла легко та успішно!

П’ятий клас – це не тільки новий ступінь навчання, це також і новий етап у розвитку особистості. Тому дитині потрібна не лише увага вчителів, а й значна допомога батьків.

Тож, шановні батьки, пропонуємо вашій увазі декілька порад, що допоможуть вашій дитині адаптуватися до нових умов її життя.