Збірник «Техніки відновлення. Батькам та дітям» для батьків

Шановні батьки!

10 жовтня відзначається День ментального здоров’я, день, коли ми особливо згадуємо про важливість піклування про наше психоемоційне благополуччя. Цей день — чудова нагода для того, щоб замислитися над тим, як підтримувати своїх дітей і себе в гармонії, а також як сприяти здоровому емоційному розвитку родини.

Пропонуємо вам збірник «Техніки відновлення. Батькам та дітям», який стане вашим надійним помічником у підтримці здоров’я і гармонії в родині. У цьому збірнику ви знайдете:

• Практичні методики для зняття стресу та тривоги як для батьків, так і для дітей.
  • Вправи для розвитку емоційної грамотності та саморегуляції.
  • Простий підхід до підтримки психічного здоров’я, який підходить для кожного члена родини.
  • Корисні поради щодо взаємодії між батьками та дітьми, щоб створити підтримуюче середовище вдома.

День ментального здоров’я — це важливий момент, щоб звернути увагу на потреби вашої родини. Цей збірник допоможе не лише подбати про себе, але й навчити дітей піклуватися про своє емоційне благополуччя.

Зробіть перший крок до здорової родини та щасливого життя разом з нами!

Посилання на збірник: https://www.calameo.com/read/007713233a31ec822f641