«5 хвилин історії. ЧАЕС: І біль… І пам’ять… І тривога…»

У Слов’янському ЗЗСО № 8 до Дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, Дня пам’яті аварії на ЧАЕС були проведені класні години, бесіди, години спілкування, «5 хвилин історії. ЧАЕС: І біль… І пам’ять… І тривога…»

Для школярів 2 класу класним керівником Зарубіною С.В. була проведена бесіда «Твій біль, Україно, — Чорнобиль»

Учителем французької мови Ткаченко А.О. для здобувачів освіти 8 класу до Дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, Дня пам’яті аварії на ЧАЕС були проведені «5 хвилин історії.
ЧАЕС: І біль… І пам’ять… І тривога…»

🕯 Сьогодні учні 9 класу (класний керівник Горошенко М.О.) згадали події, які змінили світ назавжди. Наша школа вшанувала пам’ять жертв Чорнобильської трагедії та вшанувала героїчність тих, хто ризикував власним життям заради інших. Ми разом вивчаємо минуле, щоб краще розуміти майбутнє. Нехай пам’ять про цю страшну подію нагадує нам про важливість безпеки та відповідальності перед майбутніми поколіннями.

Класним керівником 10 класу Гончаровою О.В. для учнів було проведено годину спілкування «Чорнобиль — живий плач мертвої зони»

Учителем хімії Заболотною Н.В. для здобувачів освіти 9 класу до Дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, Дня пам’яті аварії на ЧАЕС були проведені «5 хвилин історії.
ЧАЕС: І біль… І пам’ять… І тривога…»

Класний керівник 5 класу Лазуренко В.О. для учнів провів бесіду-обговорення до Дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, Дня пам’яті аварії на ЧАЕС «Чорне крило Чорнобильського лиха».

Класним керівником 8 класу Величко Ю.П. для здобувачів освіти була проведена бесіда-обговорення до Дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, Дня пам’яті аварії на ЧАЕС «Чорне крило Чорнобильського лиха».

Учителем географії Бахмутовою В.К. для здобувачів освіти 7-А і 7-Б класів до Дня пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф, Дня пам’яті аварії на ЧАЕС були проведені «5 хвилин історії.