5 хвилин з історії «Дороги, опалені війною» до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

🕊8-9 травня у Слов’янському ЗЗСО №8 проводяться бесіди, години спілкування, обговорення, перегляди документальних відеороликів, 5 хвилин з історії «Дороги, опалені війною» до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

ДеньпамятітапримиренняДеньперемогинаднацизмом 🕊

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 8 класу класним керівником Величко Ю.П. було проведено годину спілкування «1939-1945. Ніколи знову»

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 10 класу класним керівником Гончаровою О.В. було проведено бесіду-обговорення «Пам’ять єднає покоління».

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 4-Б класу класним керівником Сторожевою А.О. було проведено бесіду «І пам’яті вогонь в душі палає…»

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 2 класу класним керівником Зарубіною С.В. було проведено бесіду «І пам’яті вогонь в душі палає…»

До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 5 класу класним керівником Лазуренко В.О. було проведено годину спілкування «1939-1945. Ніколи знову»

ДеньпамятітапримиренняДеньперемогинаднацизмом 🕊