![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-112.png)
🕊8-9 травня у Слов’янському ЗЗСО №8 проводяться бесіди, години спілкування, обговорення, перегляди документальних відеороликів, 5 хвилин з історії «Дороги, опалені війною» до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
ДеньпамятітапримиренняДеньперемогинаднацизмом 🕊
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-113-1024x376.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-114.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-115-1024x370.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-116-1024x332.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-117-1024x344.png)
До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 8 класу класним керівником Величко Ю.П. було проведено годину спілкування «1939-1945. Ніколи знову»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-118-1024x295.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-119-1024x323.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-120-1024x302.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-121-1024x308.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-122-1024x404.png)
До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 10 класу класним керівником Гончаровою О.В. було проведено бесіду-обговорення «Пам’ять єднає покоління».
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-123-1024x449.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-124-1024x432.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-125-1024x418.png)
До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 4-Б класу класним керівником Сторожевою А.О. було проведено бесіду «І пам’яті вогонь в душі палає…»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-126.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-127.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-128.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-129.png)
До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 2 класу класним керівником Зарубіною С.В. було проведено бесіду «І пам’яті вогонь в душі палає…»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-130-1024x395.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-131-1024x401.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-132-1024x395.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-133-1024x401.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-134-1024x401.png)
До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 5 класу класним керівником Лазуренко В.О. було проведено годину спілкування «1939-1945. Ніколи знову»