Головною метою щорічного місячника шкільних бібліотек є поглиблення пізнавального інтересу учнів, виховання любові до рідного краю, шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудження почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.
І розпочнемо місячник шкільних бібліотек із прислів’я, відомого кожному з нас, — «Козацькому роду нема переводу». Сучасні реалії засвідчують, що всі ми – нащадки відважних і волелюбних запорозьких козаків.
💪 Кмітливий і завзятий чоловік із шаблею, люлькою та самобутнім почуттям гумору – такими романтизовано малює козаків художня література від народної творчості до творів Тараса Шевченка, Василя Стуса.
😉 Ми пропонуємо до вашої уваги 5 книг про козацтво, які пояснюють, ким же були насправді наші горді нащадки.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-52-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-53-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-54-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-55-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-56-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-57-1024x1024.png)