![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-164-1024x1024.png)
📌 26 квітня 1986 сталась одна з найжахливіших техногенних катастроф в історії людства – вибух четвертого енергоблока Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території України. Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
🙏🏻 26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну аварію та вшанування героїзму персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.
Ніколи не забудемо наших героїв!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-165-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-166-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-167-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-168-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-169-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-170-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-171-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-172-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-173-1024x1024.png)