![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-243-1024x575.png)
Здобувачі освіти 1-4 класів змагалися за титули, виявляючи творчі здібності, кмітливість, ерудицію та неабиякі сміливість та рішучість.
Приємно дивитись, як діти зростають і вдосконалюють свої вміння і таланти.
Зичимо всім учасникам весняного оновлення, радості нових досягнень і спільної великої української перемоги та з нетерпінням чекаємо на конкурси «Пані Весна та Пан Березень. Фіалка» (для 5-7 класів) та «Пані Весна та Пан Березень. Конвалія» (для 8-11 класів).
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-244-1024x374.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-245-1024x370.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-246-1024x382.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-247-1024x370.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-248-1024x370.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-249-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-250-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-251-1024x575.png)