ІV Міжнародний антибулінговий урок-конструктор  #НеЦькуй

З 25.09.2023 по 29.09.2023, за сприяння громадської організації «Не цькуй», вчителями Слов’янського ЗЗСО № 8 було проведено ІV Міжнародний антибулінговий урок-конструктор  #НеЦькуй. До заходу, проведеного учителями Гращенко Н.М., Юрченко О.М., Заярною О.В., Іващенко Т.Ф. та Резниченко А.С., долучилися учні 3-го, 6-го, 7-х, 9-го та 10-го класів . Діти переглянули презентацію «Цькування/булінг» та відеоматеріали, поглибили знання про поняття, види та форми булінгу, розглянули способи попередження та протистояння булінгу. Також під час уроку було звернено увагу дітей на таке явище, як кібербулінг. Цікавими й корисними виявилися вправи «Моя армія», «Неповторність», «Види булінгу», ігри «Коло безпеки», «Складіть слова», ситуативне тренінгове завдання «Картина уроку».
Прагнему будувати толерантне українське суспільство!