Представляємо вашій увазі, шановні підписники, матеріали проведених у Слов’янському ЗЗСО № 8 упродовж тижня заходів

30.04.2024 вчителем фізичної культури Лазуренко В.О. для здобувачів освіти 6 класу було проведено гру-вікторину «Спортивний калейдоскоп». Метою гри стали: виховання позитивного ставлення до спорту та фізичної культури, розвиток рухового апарату, фізичних умінь та навичок, зміцнення здоров’я, розвиток уважності, спостережливості. Також під час таких занять у дітей закріпляються навички здорового способу життя, формуються стійкі мотиви і потреби до занять фізичною культурою і спортом, прищеплюються почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.

«Хто любить спорт — той здоровий і бадьорий». Завдяки спорту діти ростуть міцними й витривалими, застуди бувають рідше, а імунітет стійким. Учні 1 класу із задоволенням виконують фізичні вправи. Адже це не тільки корисно, а ще й весело.