Збірник «Техніки відновлення. Маленькі розумнички» для учнів

Шановні учні!

10 жовтня світ відзначає День ментального здоров’я, важливий день, коли ми згадуємо, як важливо дбати про себе, свої емоції та психічне здоров’я. Цей день — чудова нагода задуматися про те, як підтримувати себе у складних ситуаціях, як зменшити стрес і як знайти час для відновлення.

Пропонуємо вам збірник «Техніки відновлення. Маленькі розумнички», який створений саме для того, щоб допомогти вам відчувати себе краще, мати більше енергії та бути впевненими у своїх силах. У цьому збірнику ви знайдете:

• Веселі та легкі вправи, які допоможуть зняти стрес і напругу.
  • Просте та цікаве пояснення, як працює ваш мозок і чому важливо підтримувати ментальне здоров’я.
  • Ігри та завдання для розвитку концентрації та настрою.
  • Методи, які можна використовувати, щоб почуватися більш впевнено та спокійно, навіть коли навколо багато різних завдань і викликів.

День ментального здоров’я — це чудовий момент, щоб зробити щось хороше для себе. Наш збірник — це маленький помічник, який допоможе вам краще розуміти себе, управляти своїми емоціями та зберігати внутрішню гармонію.

Скористайтеся ним, і нехай цей день буде початком вашого шляху до здорового та щасливого життя!

Посилання на збірник: https://www.calameo.com/read/007713233e030c54c6078