🩷09.02.2024 у Слов’янському ЗЗСО № 8 пройшов День рожевого компліменту

🩷09.02.2024 у Слов’янському ЗЗСО № 8 пройшов День рожевого компліменту. Учні й педагоги під час навчальних занять робили один одному компліменти і зичили усього найкращого. 🩷
🧑‍🎓На уроках панувала атмосфера довіри, співпраці та доброзичливості, що сприяло більш якісному сприйняттю навчального матеріалу. 🩷

Любі діти, ваш позитивний настрій та жага до знань приємно вражають (учитель Гончаренко Д.О.)

🩷Чарівні, усміхнені, розумні, кмітливі діти! (учитель Заярна О.В.)

Шановні діти, під час уроків ваші очі сяють мов зірки! (учитель початкових класів Сторожева А.О,)

Тема уроку «Мовні жанри. Комплімент»
А комплімент від учителя надихає…
(учитель Дєлєскє С.В.)

Чарівні наші діти, приємно бачити ваше прагнення бути найкращими і спостерігати за вашими успіхами! (учитель Юрченко О.М.)

Мої учні, ви найкмітливіші і найталановитіші. Успіхів вам! (учитель початкових класів Зарубіна С.В.)

Ви такі розумні і талановиті діти! Я вами пишаюсь! (учитель Фоменко К.В.)

Діти, ваші усмішки та сяючі очі надихають. (учитель Величко Ю.П.)

Любі здобувачі освіти, ваші уважність, привітність, впевненість у власних силах, кмітливість і розум приведуть вас до успіху! (учитель Кошечкіна І.Ю.)

Учні 3 класу щирі і дарують свої компліменти всім від щирого серця і душі ( Гращенко Н.М.)

Шановні учні, ваші чарівні посмішки наповнюють оточуючих теплом і надихають на нові звершення! (учитель Борових А.В.)