![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image.png)
🙏4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії. Цей пам’ятний день запроваджено рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 1982 році, в Україні – в 2021 році. Він надає можливість звернути увагу світової спільноти на проблему агресії та насильства, з якими стикаються діти по всьому світу: військові конфлікти, аморальні терористичні акти по всьому світу, випадкові вибухи старих снарядів під ґрунтом… Такі страшні події – результат дій дорослих людей, які не можуть знайти компроміс для припинення конфлікту.
Ця дата – своєрідний акт протесту проти війни, вбивств, насильства та спроба забезпечити невинним дітям мирне сьогодення та світле майбутнє.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-1-1024x578.png)
4 червня колектив здобувачів освіти та вчителів Слов’янського ЗЗСО № 8 взяли участь в акції вшанування пам’яті дітей, які загинули під час сучасної російсько-української війни «Голуб пам’яті».
Вічна пам’ять загиблим дітям, що залишаться назавжди у наших серцях!
Пам’ятаємо кожного!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-2-1024x357.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-3-1024x363.png)
Колектив Слов’янського ЗЗСО № 8 вшанував пам’ять дітей, які загибли внаслідок збройної агресії.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-4.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-5.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-6.png)
До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 1 класу Волковською О.К. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-7-1024x291.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-8-1024x272.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-9-1024x290.png)
До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 6 класу Юрченко О.М. та вчителем географії Бахмутовою В.К. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-10.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-11.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-12.png)
До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 7-А класу Заярною О.В. та вчителем фізики Борових А.В. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-13-1024x764.png)
До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 3 класу Гращенко Н.М. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-14.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-15.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-16.png)
До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 7-Б класу Іващенко Т.Ф. та вчителем німецької мови Родіною Т.Л. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-17.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-18.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-19.png)
До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 2 класу Зарубіною С.В. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-20-1024x345.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-21-1024x322.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-22-1024x331.png)
До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 10 класу Гончаровою О.В. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-23-1024x394.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-24-1024x397.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-25-1024x402.png)
До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 5 класу Лазуренко В.О. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»