🙏4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії. Цей пам’ятний день запроваджено рішенням Генеральної Асамблеї ООН у 1982 році, в Україні – в 2021 році. Він надає можливість звернути увагу світової спільноти на проблему агресії та насильства, з якими стикаються діти по всьому світу: військові конфлікти, аморальні терористичні акти по всьому світу, випадкові вибухи старих снарядів під ґрунтом… Такі страшні події – результат дій дорослих людей, які не можуть знайти компроміс для припинення конфлікту.
Ця дата – своєрідний акт протесту проти війни, вбивств, насильства та спроба забезпечити невинним дітям мирне сьогодення та світле майбутнє.

4 червня колектив здобувачів освіти та вчителів Слов’янського ЗЗСО № 8 взяли участь в акції вшанування пам’яті дітей, які загинули під час сучасної російсько-української війни «Голуб пам’яті».
Вічна пам’ять загиблим дітям, що залишаться назавжди у наших серцях!
Пам’ятаємо кожного!

Колектив Слов’янського ЗЗСО № 8 вшанував пам’ять дітей, які загибли внаслідок збройної агресії.

До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 1 класу Волковською О.К. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»

До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 6 класу Юрченко О.М. та вчителем географії Бахмутовою В.К. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»

До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 7-А класу Заярною О.В. та вчителем фізики Борових А.В. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»

До Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії класним керівником 3 класу Гращенко Н.М. було проведено тематичну зустріч «Голуб пам’яті»