🙏22 червня – особлива дата в історії України

🙏22 червня – особлива дата в історії України. День, який об’єднує людей у скорботі та вшануванні пам’яті мільйонів жертв війни
Цей день нагадує нам про страшні події, що відбувалися на українській землі під час Другої світової війни, а 22 червня стало символом глибокої скорботи та вічної пам’яті про жертв війни, які залишили невиліковні рани у серцях усіх українців.
Вічна пам’ять загиблим.
Честь і слава живим героям!

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні для здобувачів освіти 2 класу класним керівником Зарубіною С.В. було проведено бесіду «22 червня. Ми пам’ятаємо»

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні для здобувачів освіти 7-А класу класним керівником Заярною О.В. і вчителем географії Бахмутовою В.К. було проведено тематичну бесіду «Ми пам’ятаємо. 1941-1945»

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні для здобувачів освіти 6 класу класним керівником Юрченко О.М. було проведено тематичну бесіду «Ми пам’ятаємо. 1941-1945»

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні для здобувачів освіти 1 класу класним керівником Волковською О.К. було проведено тематичну бесіду «22 червня. Ми пам’ятаємо»

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні для здобувачів освіти 8 класу класним керівником Величко Ю.П. було проведено тематичну бесіду «Ми пам’ятаємо. 1941-1945»

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні для здобувачів освіти 9 класу класним керівником Горошенко М.О. і вчителем іноземної мови Ткаченко А.О. було проведено тематичну бесіду «Ми пам’ятаємо. 1941-1945»

До Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні для здобувачів освіти 7-Б класу класним керівником Іващенко Т.Ф. і вчителем фізики Борових А.В. було проведено тематичну бесіду «Ми пам’ятаємо. 1941-1945»