🎓🎉 Випускний у четвертих класах! 🎉🎓

Дорогі учні, батьки та вчителі!

Сьогодні ми святкуємо особливу подію – випускний наших четвертокласників! Це важливий крок у житті кожної дитини, адже закінчення початкової школи означає перехід на новий рівень навчання та нові виклики.

🌟 Дорогі учні, ви пройшли цей шлях з гідністю та наполегливістю. Ми пишаємося вашими досягненнями та тим, як ви зростали, вчились і дружили. Ви стали старшими, мудрішими та впевненішими у собі. Нехай ваші майбутні роки в школі будуть наповнені радістю, новими знаннями та яскравими моментами!
Давайте разом побажаємо нашим випускникам світлого майбутнього, нових звершень та незабутніх шкільних років!

Для здобувачів освіти 4-Б класу класним керівником Сторожевою А.О. було проведено свято «Прощавай початкова школо!»

Для здобувачів освіти 4-А класу класним керівником Шайда Г.О. було проведено свято «Прощавай початкова школо!»