![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-449.png)
Дорогі учні, батьки та вчителі!
Сьогодні ми святкуємо особливу подію – випускний наших четвертокласників! Це важливий крок у житті кожної дитини, адже закінчення початкової школи означає перехід на новий рівень навчання та нові виклики.
🌟 Дорогі учні, ви пройшли цей шлях з гідністю та наполегливістю. Ми пишаємося вашими досягненнями та тим, як ви зростали, вчились і дружили. Ви стали старшими, мудрішими та впевненішими у собі. Нехай ваші майбутні роки в школі будуть наповнені радістю, новими знаннями та яскравими моментами!
Давайте разом побажаємо нашим випускникам світлого майбутнього, нових звершень та незабутніх шкільних років!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-450-1024x367.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-451-1024x375.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-452-1024x369.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-453-1024x371.png)
Для здобувачів освіти 4-Б класу класним керівником Сторожевою А.О. було проведено свято «Прощавай початкова школо!»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-454-1024x377.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-455-1024x382.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-456-1024x373.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-457-1024x378.png)
Для здобувачів освіти 4-А класу класним керівником Шайда Г.О. було проведено свято «Прощавай початкова школо!»