Учитель вищої кваліфікаційної категорії О.М.Юрченко в рамках методичного тижня «Я роблю це так…» провела тренінг для колег. Ольга Михайлівна поділилася досвідом створення різноманітних вправ на онлайновому сервісі LearningApps.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-185-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-186-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-187-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-188-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-189-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-190-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-191-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-192-1024x576.png)
Учитель вищої кваліфікаційної категорії О.М.Юрченко в рамках методичного тижня «Я роблю це так…» провела тренінг для колег. Ольга Михайлівна поділилася досвідом створення різноманітних вправ на онлайновому сервісі LearningApps.