![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-227-1024x422.png)
З 25 листопада у Слов’янському ЗЗСО №8 стартувала щорічна акція «16 днів проти насильства». Першою стала інтерактивна лекція «Що є насильство, як його попередити та захистити себе» для учнів 5-7-х класів. Учні дізналися що таке насилля, які види насилля існують, обговорили прояви домашнього насильства, способи його уникання та способи власного захисту. Також діти повторили правила безпечного поводження з незнайомцями на вулиці та в громадських місцях.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-228-1024x431.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-229-1024x431.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-230-1024x430.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-231-1024x429.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-232-1024x434.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-233-1024x391.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-234-1024x390.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-235-1024x426.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-236-1024x392.png)