Щасливого Різдва та веселих свят

❄️☃️ «Новорічний серпантин» – це низка традиційних заходів до Новорічних та Різдвяних свят, що проводяться в Слов’янському ЗЗСО № 8.

Цього року до учнів 1-5 класів на захід "Як Заєць допомагав Дракончику Новий рік зустрічати" завітали символ наступного року Дракончик, Рудий та Моторошний Коти, Заєць,  пані Хурделиця та Святий Миколай. Діти разом із казковими героями виконували різноманітні завдання, розважалися, грали та танцювали. Усі разом загадали новорічні бажання. Віримо в дива й сподіваємося, що мрії обов'язково здійсняться!

Також для здобувачів освіти середньої та старшої ланки були проведені "Зимові вечорниці" з дотримання давніх українських традицій. Юнаки та дівчата залюбки розважалися, розповідали небилиці, змагалися та вітали один одного з прийдешніми святами. Під час вечорниць панувала затишна, щира й весела атмосфера.
   Від минулого до сучасності, від сьогодення в майбутнє пронесемо національні традиції, примножимо здобутки й зробимо внесок в розбудову нашої держави!

Нехай наступний рік буде початком великих перемог та звершень!

З Новим роком!!! 🎉