![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-216.png)
«Фітнес – дружба, сила, гра, росте здорова дітвора!» – під таким гаслом проходять у 2 класі уроки фізкультури, адже дитячий фітнес це здоровий вид спортивної активності. Гармонійне поєднання аеробіки, гімнастики та йоги в динамічні і захоплюючі вправи дозволяє організувати для дитини цікаве й корисне дозвілля, при цьому знизивши ризик травмування. Під час таких уроків учні можуть продемонструвати свої спортивні вміння і відчути себе переможцями!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-217.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-218.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-219.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-220.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-221.png)