Урок доброчесності для 8-9 класів

Для учнів 8-9 класів Слов’янського ЗЗСО № 8 учителем Горошенко М.О. було проведено урок доброчесності. Метою цього уроку було привернення уваги школярів до правил використання інформації та методів уникнення неетичної поведінки у навчанні, сформувати відповідальне ставлення та повагу до етичних цінностей і чеснот, розуміння унікальності власної праці. Під час уроку підлітки подискутували на тему відповідальності й покарання за академічний плагіат, шахрайство, списування, фальсифікацію тощо. Також діти обговорили проблеми взаємодії між учнями щодо сприяння добросусідства та взаємодопомоги в навчанні. Акцент на розвиток особистих якостей та формування позитивного ставлення до власної праці сприяв підвищенню свідомості здобувачів освіти про важливість академічної доброчесності у їхньому шкільному житті.