![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-95-1024x575.png)
Часто перед нами стоїть вибір: дотримуватися правил чи ні. Перш ніж вирішувати, маємо передбачити, які наслідки матимуть наші дії для нас та інших людей. 06.12.2023 для здобувачів освіти 5-7 класів Слов’янського ЗЗСО № 8 було проведено урок доброчесності учителем української мови та літератури Заярною О.В. Під час уроку діти ознайомились із основними поняттями і визначеннями, що стосуються взагалі понять доброчесності, поділилися своїми думками стосовно питання «Чи варто дотримуватись правил?» та відповідальності за скоєння не доброчесних вчинків. Наприкінці уроку учні дійшли висновку: краще діяти відповідально та доброчесно!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-96-1024x447.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-97-1024x446.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-98-1024x438.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-99-1024x442.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-100-1024x446.png)