08.12.2023 для здобувачів освіти 10- 11 класів Слов’янського ЗЗСО 8 було проведено урок доброчесності учителем Гончаровою О.В. Під час уроку учні познайомились з поняттям академічної доброчесності та проявами академічної недоброчесності, дослідили негативні наслідки проявів недоброчесності; оволоділи необхідними навичками для того, щоб не допустити цього явища у власному навчанні. А також отримали поради для уникнення академічної недоброчесності.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-152-1024x422.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-153-1024x420.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-154-1024x427.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-155-1024x419.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-156-1024x428.png)