Учителем початкових класів Гращенко Н.М. для учнів 3 класу до Дня Збройних сил України було проведено урок «Ми незламні!». Здобувачі освіти із цікавістю сприймали інформацію про устрій українського війська від козацької доби до сьогодення.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-112-1024x418.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-113-1024x411.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-114-1024x408.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-115-1024x410.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-116-1024x423.png)
Учителем початкових класів Гращенко Н.М. для учнів 3 класу до Дня Збройних сил України було проведено урок «Ми незламні!». Здобувачі освіти із цікавістю сприймали інформацію про устрій українського війська від козацької доби до сьогодення.