![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-136-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-137-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-138-1024x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-139-1024x1024.png)
«Всім відомо: це чудово,
Коли кожен з нас здоровий,
Тільки треба знати,
Як здоровим стати.
Щоб міцним зробилось тіло,
Тренуватись треба вміло!» — під таким епіграфом на цьому тижні розпочинались уроки фізичної культури в 4-А класі (Шайда Г.О,). Діти вивчали нові вправи, повторювали вже вивчене і пробували вигадувати нові.
Також здобувачі освіти із задоволенням взяли участь у флешмобі «Там де спорт, там є здоров’я» та продемонстрували свої найулюбленіші вправи з гімнастики та акробатики.