![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-93.png)
Традиційно щороку на прчатку березня в Слов’янському ЗЗСО № 8 проходить Шевченківський тиждень. Мета заходів — не лише вшанування пам’яті про геніального митця й діяча, а й поширення спадщини, відчутої серцем, осучаснення дорогоцінного спадку.
У ці дні про великого Кобзаря говорить вся Україна. Він був її батьком, заступником, голосом. І сьогодні лине гучне слово над Україною й світом, підтримуючи, закликаючи, пророкуючи світле майбутнє.
Представляємо вашій увазі фотозвіти заходів, проведених з нагоди 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-94-1024x435.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-95-1024x434.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-96-1024x405.png)
Для здобувачів освіти 1 класу класним керівником Волковською О.К. Було проведено на уроці образотворчого мистецтва художній екскурс «Шевченко — митець, художник, Майстр»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-97-1024x366.png)
На уроці «Основи здоров’я», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, вчителем Бойко В.Л. була проведена експрес-хвилинка «Наш Кобзар» для здобувачів освіти 8 класу
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-98-1024x355.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-99-1024x340.png)
На уроці «Зарубіжна література», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, вчителем Гончаровою О.В. була проведена експрес-хвилинка «Наш Кобзар» для здобувачів освіти 10 класу
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-100-1024x334.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-101-1024x346.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-102-1024x341.png)
Для здобувачів освіти 11 класу вчителем української мови та літератури Юрченко О.М. була проведена вікторина «Відгадай поезію Тараса Шевченка по емоджі», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-103-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-104-1024x533.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-105-1024x518.png)
Десятикласники під керівництвом учителя Дєлєскє С.В. здійснили лінгвістичну експедицію «Шевченко: норми й зразки сучасної української мови». Аналізуючи твори поета, учні досліджували особливості стилю, мови і доводили актуальність слів Кобзаря
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-106-1024x440.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-107-1024x407.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-108-1024x442.png)
На уроці «Англійської мови», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, вчителем Величко Ю.П. була проведена експрес-хвилинка «Наш Кобзар» для здобувачів освіти 8 класу
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-109-1024x391.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-110-1024x399.png)
Для здобувачів освіти 5 класу вчителем української мови та літератури Шарабан О.М. була проведена вікторина із LEGO «Наш Тарас: що ми знаємо про Шевченка?», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-111-1024x429.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-112-1024x417.png)
Здобувачі освіти 5 класу разом із вчителем української мови та літератури Шарабан О.М. дивились мультиплікаційний фільм «як Шевченко став зіркою», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-113-1024x402.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-114-1024x396.png)
Учителем української мови та літератури Шарабан О.М. для здобувачів освіти 5 класу була проведена на ранковому колі інформаційна хвилинка «Цікаві факти про Кобзаря», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-115-1024x470.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-116-1024x471.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-117-1024x450.png)
На уроці «Хімія», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка, вчителем Заболотною Н.В. була проведена експрес-хвилинка «Наш Кобзар» для здобувачів освіти 9 класу
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-118.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-119.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-120.png)
Для здобувачів освіти 2 класу класним керівником Зарубіною С.В. Було проведено на уроці образотворчого мистецтва художній екскурс «Шевченко — митець, художник, Майстр»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-121-1024x334.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-122-1024x311.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-123-1024x402.png)
Учителем української мови та літератури Юрченко О.М. для здобувачів освіти 6 класу була проведена літературна вікторина «Чи знаєш ти Шевченка?», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-124-1024x402.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-125-1024x402.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-126-1024x402.png)
Учителем української мови та літератури Шарабан О.М. для здобувачів освіти 11 класу було проведено мистецький квіз «Я знаю Тараса», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-127.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-128.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-129.png)
Для здобувачів освіти 2 класу класним керівником Зарубіною С.В. Було проведено на уроці української літератури було проведено експрес-хвилинку «Наш Кобзар»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-130-1024x539.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-131-1024x540.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-132-1024x460.png)
В 11 класі відбулася мовно-літературна розвідка «4 амплуа Т. Шевченка» (підготувала вчитель української мови Дєлєскє С.В.). Перед учнями відомий поет постав як справжній патріот, революціонер, художник і музикант. Відкриття нових граней творчості та особистості Кобзаря дозволило відчути особливу близькість його до сучасної української молоді
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-133-1024x299.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-134-1024x405.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-135-1024x346.png)
В 11 класі відбувся перегляд відеоконтенту «Цікаві факти про Шевченкав» (підготувала вчитель української мови та літератури Юрченко О.М.). Захід було присвячено 210-й річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.