«Толерантність як стиль життя» під таким гаслом в Слов’янському ЗЗСО №8 практичним психологом Фоменко К.В. було проведено тренінгове заняття для учнів 5-7-х класів. Під час заняття діти оперували такими поняттями як «толерантність», «доброта», «співчуття», «емпатія», «взаємодопомога». Також вони дізналися про типи та правила толерантності, знайшли відповідь на питання: «Чому толерантність врятує світ?» Учні замислились над своїм позитивним ставлення до інших людей та над корекцією міжособистісних стосунків.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-179-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-180-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-181-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-182-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-183-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-184-1024x575.png)