Сьогодні Конституція – ядро нацiональної правової системи України

Сьогодні весь український народ відзначає одне з державних свят – День Конституції України. Цього дня ми вшановуємо головний документ нашої країни, який визначає державний устрій країни та гарантує права громадян.
Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.
Сьогодні Конституція – ядро нацiональної правової системи України. Для нас, українців, знання й розуміння Основного Закону – необхідна умова, щоб жити достойно в європейському суспільстві. Дякуємо усім, хто сьогодні стоїть на сторожі нашої державності та виборює право на незалежність, свободу, вільне життя.
Зі святом, Україно!

Класним керівником 2 класу Зарубіною С.В. для здобувачів освіти до Дня Конституції України було проведено годину спілкування «Конституція від А до Я»

Класним керівником 1 класу Волковська О.К. для здобувачів освіти до Дня Конституції України було проведено годину спілкування «Конституція від А до Я»
https://www.youtube.com/watch?v=kP-GA-yHPok&t=24s

Класним керівником 4-А класу Шайда Г.О. для здобувачів освіти до Дня Конституції України було проведено годину спілкування «Конституція від А до Я»

Класним керівником 3 класу Гращенко Н.М. для здобувачів освіти до Дня Конституції України було проведено годину спілкування «Конституція від А до Я»

Класним керівником 9 класу Горошенко М.О. і заступником директора Кошечкіною І.Ю. для здобувачів освіти до Дня Конституції України було проведено бесіду-обговорення «Молодь і Конституція»

Класним керівником 7-А класу Заярною О.В. і вчителем з предмету «Основи здоров’я» Бойко В.Л. для здобувачів освіти до Дня Конституції України було проведено інформаційну годину «Конституція — головний

підручник життя»

Класним керівником 7-Б класу Іващенко Т.Ф. і вчителем географії Бахмутовою В.К. для здобувачів освіти до Дня Конституції України було проведено інформаційну годину «Конституція — головний підручник життя»

Класним керівником 6 класу Юрченко О.М. для здобувачів освіти до Дня Конституції України було проведено інформаційну годину «Конституція — головний підручник життя»

Класним керівником 10 класу Гончаровою О.В. для здобувачів освіти до Дня Конституції України було проведено бесіду-обговорення «Молодь і Конституція»