Спорт – це життя!
Фізична культура для дітей, як і для дорослих є основою здорового способу життя. Кожна складова нашого організму потребує активних вправ та дій, які сприяють її розвитку та підтримці у належному стані. Учні 3 класу Слов’янського ЗЗСО № 8 залюбки виконують вправи на загальний розвиток організму, демонструють свої вміння, досягнення та улюблені фізичні вправи.
Дуже круто бути здоровим, активним і вправним!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-34.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-35-1024x325.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-36-1024x387.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-37.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-38.png)