![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-96.png)
Світом рухає конкуренція, а спорт – одна з вищих її форм. І це так само природно як і життя навколо, адже дух змагань закладений в нас самою природою.
Протягом минулого тижня серед учнів 5 класу було проведено марафон «Спорт – моє покликання». Учні готували малюнки, робили фото та записували відео занять фізичною культурою, охоче ділилися своїми враженнями від занять різними видами спорту!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-97-1024x544.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-98-1024x544.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-99-1024x544.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-100-1024x544.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-101-1024x544.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-102-1024x544.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-103-1024x544.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-104-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-105-768x1024.png)
https://t.me/c/1707904448/3007
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-106-771x1024.png)