Пісня юної слов’янської виконавиці увійшла до п’ятірки кращих на конкурсі в Німеччині

Ворона Марія, учениця 9-го класу, не лише успішна в навчанні. Бере активну участь у конкурсах, заходах, займається творчою діяльністю.
Про неї знають і в рідному місті, і в країні, і за її межами.

🎹«На світло» — пісня під такою назвою, авторкою якої є учениця класів вокалу та фортепіано слов’янської школи мистецтв Марія Ворона, увійшла у ТОП-5 найкращих у конкурсі «Пісня для всього світу» в Німеччині.
Про це у Facebook повідомила її викладач Інна Куриленко.

🔹Саме в цю країну родина Марії виїхала через повномасштабну війну. Однак евакуація не завадила дівчини вдосконалювати свою музичну майстерність. Більше того – написана навесні цього року «На світло» спеціально для музичного конкурсу потрапила до ТОП-5 найкращих пісень!

🎦Невдовзі після цього Марію запросили до Берліну для професійного запису музичного відеокліпу. За її словами, це був цікавий досвід спілкування з досвідченими творчими людьми — музикантами, аранжувальниками, вокалістами та операторами. «Ми репетирували, спілкувались, фотографувались, знімали відео по декілька годин, блукаючи вуличками Берліна. Вони цікавились моїм дитинством, першими виступами, брали інтерв’ю», — розповідає дівчина.

🎼Очікується, що результат цієї роботи можна буде побачити в середині грудня. А попереду у Марії концерт у місті Бонн, в якому візьмуть участь інші переможці конкурсу.

👏Бажаємо нашій землячці вдалого виступу та подальших творчих успіхів!