![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-374-1024x370.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-375-1024x370.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-376-1024x363.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-377-1024x366.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-378-1024x367.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-379-1024x369.png)
🎉📚 Шановні батьки та друзі! 📚🎉
Сьогодні у наших маленьких першокласників велике свято — Прощання з букварем! 🎈🎊
Після довгих місяців праці та навчання, наші діти успішно завершили свій перший важливий крок у шкільному житті. Вони вивчили всі літери, навчилися читати свої перші слова та речення. Це величезний досягнення для кожного з них, і ми пишаємося їхніми успіхами! 🥳📖
Дякуємо вчителям за наполегливу працю, терпіння та любов до дітей. Ви — справжні майстри своєї справи! 👏❤️
Вітаємо наших першокласників з цим важливим етапом і бажаємо їм успіхів у подальшому навчанні! Нехай кожен новий день приносить нові знання, радість і задоволення від навчання. 📘🎓
ПрощанняЗБукварем #ПершийКлас #ШкільнеЖиття #Освіта #РадістьНавчання #НашіДіти
✨📚🌟