Представляємо вашій увазі, шановні підписники, матеріали проведених у Слов’янському ЗЗСО № 8 упродовж тижня заходів

Година спілкування «Українці у боротьбі за створення власної держави», 9 клас

Година спілкування «Українці у боротьбі за створення власної держави», 11 клас

Для здобувачів освіти 5 класу до Дня Соборності України вчителем української мови та літератури Шарабан О.М. була проведена тест- гра » Україна — це ми!»

Учитель історії Резниченко А.С. разом зі здобувачами освіти 5 класу під час уроку історії будували асоціативні ланцюжки та шукали відповідь на питання «Що таке соборність?»

Для учнів 6 класу учителем математики Фоменко К.В. були проведені «5 хвилин з історії», присвячені Дню Соборності України

Учитель української мови О.М.Юрченко провела в 5 класі бесіду «22 січня- знаменна дата в історії України». П’ятикласники поглибили знання про історичний факт злуки українського народу, його значення; висловили свою любов та повагу до України.

Для здобувачів освіти 9 класу до Дня Соборності України вчителем української мови та літератури Шарабан О.М. була проведена вікторина до Дня Соборності України » Єднаймось, браття-українці!»

Учитель історії Резниченко А.С. разом зі здобувачами освіти 8 класу під час уроку історії провели круглий стіл «Соборність: шлях до незалежності», присвячений Дню Соборності України

Учитель української літератури О.М.Юрченко провела в 11 класі бесіду «22 січня День Соборності України». Бесіда сприяла вихованню національної самосвідомості здобувачів освіти, поглибленню знань про історію свята, усвідомленню важливості історичного факту злуки українського народу.

Для учнів 8 класу (підгрупа французької мови) учителем французької мови Ткаченко А.С. були проведені «5 хвилин історії», присвячені Дню пам’яті жертв Голокосту

Для учнів 6 класу учителем з предмета «Основи здоров’я» Бойко В.Л. були проведені «5 хвилин історії», присвячені Дню пам’яті жертв Голокосту

Для учнів 9 класу учителем хімії Заболотною Н.В. були проведені «5 хвилин історії», присвячені Дню пам’яті жертв Голокосту

Для учнів 7-Б класу учителем фізики Борових А.В. були проведені «5 хвилин історії», присвячені Дню пам’яті жертв Голокосту

На уроці української мови (вчитель Дєлєскє С.В.) учні 11 класу здійснювали аналіз текстів, що містять інформацію про пам’ятні дати.
В ході аналізу історичного минулого й сучасних соціальних процесів формувалося критичне мовлення й мислення. Комплексна робота над граматичним оформленням тексту забезпечила відпрацювання теми уроку