![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-274-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-275-1024x395.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-276-1024x380.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-277-1024x351.png)
Година спілкування «Українці у боротьбі за створення власної держави», 9 клас
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-278-1024x396.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-279-1024x384.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-280-1024x397.png)
Година спілкування «Українці у боротьбі за створення власної держави», 11 клас
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-281-1024x614.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-282-1024x614.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-283-1024x614.png)
Для здобувачів освіти 5 класу до Дня Соборності України вчителем української мови та літератури Шарабан О.М. була проведена тест- гра » Україна — це ми!»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-284-1024x483.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-285-1024x370.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-286-1024x330.png)
Учитель історії Резниченко А.С. разом зі здобувачами освіти 5 класу під час уроку історії будували асоціативні ланцюжки та шукали відповідь на питання «Що таке соборність?»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-287-1024x342.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-288-1024x335.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-289-1024x340.png)
Для учнів 6 класу учителем математики Фоменко К.В. були проведені «5 хвилин з історії», присвячені Дню Соборності України
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-290-1024x365.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-291-1024x327.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-292-1024x338.png)
Учитель української мови О.М.Юрченко провела в 5 класі бесіду «22 січня- знаменна дата в історії України». П’ятикласники поглибили знання про історичний факт злуки українського народу, його значення; висловили свою любов та повагу до України.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-293-1024x819.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-294-1024x819.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-295-1024x819.png)
Для здобувачів освіти 9 класу до Дня Соборності України вчителем української мови та літератури Шарабан О.М. була проведена вікторина до Дня Соборності України » Єднаймось, браття-українці!»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-296-1024x366.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-297-1024x358.png)
Учитель історії Резниченко А.С. разом зі здобувачами освіти 8 класу під час уроку історії провели круглий стіл «Соборність: шлях до незалежності», присвячений Дню Соборності України
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-298-1024x334.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-299-1024x335.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-300-1024x333.png)
Учитель української літератури О.М.Юрченко провела в 11 класі бесіду «22 січня День Соборності України». Бесіда сприяла вихованню національної самосвідомості здобувачів освіти, поглибленню знань про історію свята, усвідомленню важливості історичного факту злуки українського народу.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-301-1024x387.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-302-1024x381.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-303-1024x386.png)
Для учнів 8 класу (підгрупа французької мови) учителем французької мови Ткаченко А.С. були проведені «5 хвилин історії», присвячені Дню пам’яті жертв Голокосту
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-304-1024x344.png)
Для учнів 6 класу учителем з предмета «Основи здоров’я» Бойко В.Л. були проведені «5 хвилин історії», присвячені Дню пам’яті жертв Голокосту
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-305-1024x730.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-306-1024x768.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-307-1024x768.png)
Для учнів 9 класу учителем хімії Заболотною Н.В. були проведені «5 хвилин історії», присвячені Дню пам’яті жертв Голокосту
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-308-1024x371.png)
Для учнів 7-Б класу учителем фізики Борових А.В. були проведені «5 хвилин історії», присвячені Дню пам’яті жертв Голокосту
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-309-1024x478.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/01/image-310-1024x481.png)
На уроці української мови (вчитель Дєлєскє С.В.) учні 11 класу здійснювали аналіз текстів, що містять інформацію про пам’ятні дати.
В ході аналізу історичного минулого й сучасних соціальних процесів формувалося критичне мовлення й мислення. Комплексна робота над граматичним оформленням тексту забезпечила відпрацювання теми уроку