Представляємо вашій увазі, шановні підписники, матеріали проведених у Слов’янському ЗЗСО № 8 упродовж тижня заходів

Класним керівником 9 класу Горошенко М.О. для здобувачів освіти до Дня пам’яті жертв жертв геноциду кримськотатарського народу, Дня пам’яті жертв політичних репресій було проведено бесіду-обговорення «1944. У жорнах політичних репресій»

Класним керівником 5 класу Лазуренко В.О. для здобувачів освіти до Дня пам’яті жертв жертв геноциду кримськотатарського народу, Дня пам’яті жертв політичних репресій було проведено виховну годину «1944. Наказано забути»

Класним керівником 2 класу Зарубіною С.В. для здобувачів освіти до Дня пам’яті жертв жертв геноциду кримськотатарського народу, Дня пам’яті жертв політичних репресій було проведено виховну годину «1944. Наказано забути»

Класним керівником 6 класу Юрченко О.М. для здобувачів освіти до Дня пам’яті жертв жертв геноциду кримськотатарського народу, Дня пам’яті жертв політичних репресій було проведено виховну годину «1944. Наказано забути»

🇪🇺День Європи в Україні
Традиція святкування Дня Європи була започаткована багато років тому. Її метою є відзначення миру і єдності народів, які населяють європейський континент.
За декілька десятиліть свого існування День Європи в Україні став невід’ємною частиною культурного та політичного життя країни, відображаючи тісні зв’язки між Україною та Європою.
Україна, бажаючи приєднатися до цієї спільноти, відзначає День Європи як важливу подію, яка свідчить про наміри країни зблизитися з Європейським Союзом та взяти на себе обов’язки і права європейського партнера. Це також відображається у внутрішніх реформах, спрямованих на впровадження європейських стандартів у всі сфери життя країни — від економіки до правосуддя.
День Європи в Україні не лише відзначається як символ інтеграції та співпраці з Європейським Союзом, але й є нагадуванням про необхідність спільних зусиль для зміцнення миру, демократії та процвітання на континенті.

17.05.2024 у Слов’янському ЗЗСО № 8 до Дня Європи в Україні було проведено загальношкільний захід «День Європи в Україні. Європейський калейдоскоп», також були проведені класні години, бесіди, години спілкування та «5 хвилин історії. Європейський союз»

Класним керівником 3 класу Гращенко Н.М. для здобувачів освіти до Дня Європи було проведено виховну годину «Європейський калейдоскоп»

Класним керівником 2 класу Зарубіною С.В. для здобувачів освіти до Дня Європи було проведено виховну годину «Європейський калейдоскоп»

Класним керівником 4-А класу Шайда Г.О. для здобувачів освіти до Дня Європи було проведено виховну годину «Європейський калейдоскоп»

Класним керівником 6 класу Юрченко О.М. для здобувачів освіти до Дня Європи було проведено вікторину «Галопом по Європі»

Учителем української мови та літератури для здобувачів освіти 5 класу Юрченко О.М. до Дня Європи було проведено вікторину «Галопом по Європі»

Учителем образотворчого мистецтва для здобувачів освіти 7-Б класу Кошечкіною І.Ю. до Дня Європи було проведено бесіду-обговорення «День Європи — день миру та єдності»

Учителем української мови та літератури для здобувачів освіти 11 класу Юрченко О.М. до Дня Європи було проведено вікторину «Галопом по Європі»

Учителем з предмету «Технології» для здобувачів освіти 10 класу Кошечкіною І.Ю. до Дня Європи було проведено бесіду-обговорення «День Європи — день миру та єдності»