![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-150-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-151.png)
🕊8-9 травня у Слов’янському ЗЗСО №8 проводилися бесіди, години спілкування, обговорення, перегляди документальних відеороликів, 5 хвилин з історії «Дороги, опалені війною» до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
ДеньпамятітапримиренняДеньперемогинаднацизмом
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-152-1024x360.png)
Учителем музичного мистецтва Зоренко Є.М. для здобувачів освіти 4-Б класу до Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні були проведені «5 хвилин історії. Дороги, опалені війною. Друга світова війна».
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-153-1024x358.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-154-1024x360.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-155-1024x353.png)
До Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для здобувачів освіти 9 класу класним керівником Горошенко М.О. було проведено бесіду-обговорення «Пам’ять єднає покоління».
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-156.png)
До Дня Матері здобувачі освіти Слов’янського ЗЗСО № 8 взяли участь у фотофлешмобі «Моя люба матуся» .
ДеньМатеріфотофлешмобМоялюба_матуся
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-157-666x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-158-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-159-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-160-522x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-161-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-162-759x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-163-576x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-164-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-165-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-166-938x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-167.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-168.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-169-1024x768.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-171-1024x578.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-172-1024x1014.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-173-729x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-174-461x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-175-765x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-176-707x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-177.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-178-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-179-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-180-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-181-1024x862.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-182-817x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-183-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-184-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-185-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-186-1024x576.png)