![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-1-1024x395.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-2-1024x392.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-3-1024x381.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-4-1024x377.png)
30.04.2024 вчителем фізичної культури Лазуренко В.О. для здобувачів освіти 6 класу було проведено гру-вікторину «Спортивний калейдоскоп». Метою гри стали: виховання позитивного ставлення до спорту та фізичної культури, розвиток рухового апарату, фізичних умінь та навичок, зміцнення здоров’я, розвиток уважності, спостережливості. Також під час таких занять у дітей закріпляються навички здорового способу життя, формуються стійкі мотиви і потреби до занять фізичною культурою і спортом, прищеплюються почуття дружби, колективізму, взаємовиручки.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-5-1024x1024.png)
«Хто любить спорт — той здоровий і бадьорий». Завдяки спорту діти ростуть міцними й витривалими, застуди бувають рідше, а імунітет стійким. Учні 1 класу із задоволенням виконують фізичні вправи. Адже це не тільки корисно, а ще й весело.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-6.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-7.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-8.png)