![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-140.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-141.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-142-1024x301.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-143-1024x303.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-144-1024x300.png)
«Нехай проблеми та негоди не роблять нам у душі погоди» — з такого девізу розпочався тренінг «Трансформація» для педагогів, проведений практичним психологом Фоменко К.В.
Під час вебзаняття вчителі навчилися звертати увагу на внутрішній стан, дізналися більше про стрес, а також попрактикували вправи на саморегуляцію.
#Ти_як
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-145.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-146-1024x360.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-147-1024x349.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-148-1024x346.png)
Учителем української мови та літератури Заярною О.В. для здобувачів освіти 7-А класу була проведена літературна вікторина «Селф-мейд-мен Тарас Шевченко», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-149-1024x334.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-150-1024x322.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-151-1024x335.png)
Учителем української мови та літератури Юрченко О.М. для здобувачів освіти 11 класу була проведена літературна мандрівка «Стежками Кобзаря», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-152-461x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-153-461x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-154-461x1024.png)
Учителем української мови та літератури Шарабан О.М. для здобувачів освіти 7-Б класу було проведено мандрівний клубок «Дорогами Кобзаря», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-155.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-156.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-157.png)
Класним керівником 9 класу Горошенко М.О. до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка для здобувачів освіти була проведена виховна година «Цікаві факти із життя відомих особистостей»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-158-1024x350.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-159-1024x354.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-160-1024x358.png)
Учителем української мови та літератури Заярною О.В. для здобувачів освіти 7-А класу було проведено усний журнал «Обличчя української історії» , до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-161-1024x334.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-162-1024x334.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-163-1024x341.png)
Учителем української мови та літератури Юрченко О.М. для здобувачів освіти 6 класу було проведено перегляд відео «Як Шевченко став зіркою», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-164-461x1024.png)
Учителем української мови та літератури Шарабан О.М. для здобувачів освіти 7-Б класу було проведено усний журнал «Цікаві факти про Шевченка», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-165-1024x353.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-166-1024x343.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-167-1024x353.png)
Для учнів 8 класу вчителем української мови та літератури Заярною О.В. було проведено веб-квест до творчості Т.Шевченка та перегляд відео «Обличчя української історії», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-168-1024x327.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-169-1024x328.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-170-1024x335.png)
Учителем української мови та літератури Юрченко О.М. для здобувачів освіти 5 класу було проведено перегляд відео «Як Шевченко став зіркою», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-171-1024x768.png)
Для здобувачів освіти 7-Б, 9 та 11 класу вчителем української мови та літератури Шарабан О.М. було проведено жартівливий квест «Який я Шевченко?», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-172-1024x392.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-173-1024x390.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-174-1024x388.png)
Для учнів 10 класу вчителем української мови та літератури Заярною О.В. було проведено вікторину «Цікаві факти про Т.Шевченка», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-175-1024x339.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-176-1024x330.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-177-1024x333.png)
Учителем української мови та літератури Юрченко О.М. для здобувачів освіти 5 класу була проведена вікторина «Шевченкознавці», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-178-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-179-1024x549.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-180-1024x768.png)
Учителем української мови та літератури Шарабан О.М. для здобувачів освіти 5 класу було проведено заняття із розв’язуванням кросвордів та інтерактивною грою «Розпаковка із Шевченком», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-181-1024x336.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-182-1024x341.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-183-1024x346.png)
Учителем української мови та літератури Юрченко О.М. для здобувачів освіти 6 класу за біографією Кобзаря була проведена інтерактивна гра «Правда чи ні?», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-184-1024x398.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-185-1024x418.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-186-1024x447.png)
Для здобувачів освіти 3 класу класним керівником Гращенко Н.М. на уроці образотворчого мистецтва було проведено художній екскурс «Шевченко — митець, художник, Майстр»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-187-1024x640.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-188-1024x640.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-189-1024x640.png)
Під час уроку української літератури учителем Шарабан О.М. для здобувачів освіти 9 класу було проведено майстер-клас зі створення віршів «Мій друг Ш», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-190.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-191.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-192-1024x336.png)
Учителем української мови та літератури Юрченко О.М. для здобувачів освіти 11 класу було проведено круглий стіл «Якими були б герої Шевченкових творів нині?», до 210-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка