![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-13.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-14-1024x411.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-15-1024x373.png)
Учителем географії Бахмутовою В.К. до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні для здобувачів освіти 11 класу було проведено експрес-хвилинку «Герої нашого часу»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-16-1024x458.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-17-1024x446.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-18-1024x399.png)
До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні для здобувачів освіти 3 класу класним керівником Гращенко Н.М. було проведено бесіду «Україна — територія гідності і свободи»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-19-1024x400.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-20-1024x387.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-21-1024x384.png)
Учителем фізичної культури Лазуренком В.О. до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні для здобувачів освіти 6 класу було проведено експрес-хвилинку «Герої нашого часу»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-22-1024x356.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-23-1024x340.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-24-1024x339.png)
До Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні для здобувачів освіти 4-А класу класним керівником Шайда Г.О. було проведено бесіду «Герої сьогодення»
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-25-1024x302.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-26-1024x302.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/03/image-27-1024x293.png)
До Дня рідної мови для здобувачів освіти 8 класу учителем української мови та літератури Заярною О.В. було проведено выкторину «Мова — душа народу»