![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-193.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-194-1024x399.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-195-1024x391.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-196-1024x390.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-197-1024x390.png)
🔢»Математика — це не тільки струнка система законів, теорем, задач, але і унікальний засіб пізнання краси». З такого епіграфу розпочався виховний захід «Математика і мистецтво», проведений учителем математики Фоменко К.В. у 6 класі.
Учні познайомились із феноменом золотого перерізу, дізналися в яких жанрах мистецтва його використовують, та дійшли до висновку, що без науки мистецтво розвиватися не може.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-198-1024x342.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-199-1024x388.png)
До дня святого Валентина вчителем англійської мови Величко Ю.П. була проведена інтерактивна гра «St. Valentine Day» для здобувачів освіти 7-А класу💘
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-200.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-201.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-202.png)
Для здобувачів освіти 2 класу класним керівником Зарубіною С.В. була проведена бесіда «В єдності сила!» до Дня єднання.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-203-1024x406.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-204-1024x405.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-205-1024x402.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-206-1024x398.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-207-1024x673.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/02/image-208-1024x406.png)
16.02.2024 до Дня єднання для здобувачів освіти 7-8 класів був проведений інтелектуальний квіз «Україно, твоя сила в єднанні!»
(Теми для обговорення, питання вікторини та пізнавальні матеріали підготували заступник директора ЗЗСО І. Ю.Кошечкіна і педагог-організатор Д.Ю.Копитько).
Під час змагання діти продемонстрували свої здібності щодо виголошення промов, уміння відстоювання власну думку, а також знання історії, народних звичаїв та традицій, спортивних, наукових і літературних досягнень і надбань українців.
Учні послідовно й аргументовано доводили, що Україна — велична держава, її громадяни унікальні, а нові можливості нам відкриються, бо ми єдині, сильні, нескорені.