Представляємо вашій увазі, шановні підписники, матеріали проведених у Слов’янському ЗЗСО № 8 упродовж тижня заходів

🔢»Математика — це не тільки струнка система законів, теорем, задач, але і унікальний засіб пізнання краси». З такого епіграфу розпочався виховний захід «Математика і мистецтво», проведений учителем математики Фоменко К.В. у 6 класі.
Учні познайомились із феноменом золотого перерізу, дізналися в яких жанрах мистецтва його використовують, та дійшли до висновку, що без науки мистецтво розвиватися не може.

До дня святого Валентина вчителем англійської мови Величко Ю.П. була проведена інтерактивна гра «St. Valentine Day» для здобувачів освіти 7-А класу💘

Для здобувачів освіти 2 класу класним керівником Зарубіною С.В. була проведена бесіда «В єдності сила!» до Дня єднання.

16.02.2024 до Дня єднання для здобувачів освіти 7-8 класів був проведений інтелектуальний квіз «Україно, твоя сила в єднанні!»
(Теми для обговорення, питання вікторини та пізнавальні матеріали підготували заступник директора ЗЗСО І. Ю.Кошечкіна і педагог-організатор Д.Ю.Копитько).
Під час змагання діти продемонстрували свої здібності щодо виголошення промов, уміння відстоювання власну думку, а також знання історії, народних звичаїв та традицій, спортивних, наукових і літературних досягнень і надбань українців.
Учні послідовно й аргументовано доводили, що Україна — велична держава, її громадяни унікальні, а нові можливості нам відкриються, бо ми єдині, сильні, нескорені.