![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-363-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-364-1024x764.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-365.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-366.png)
Під гаслом «Деякі мріють про свої цілі… а ми їх просто досягаємо!!!» проходили уроки фізичної культури в 3 класі (класний керівник Гращенко Н.М.). Діти, разом із вчителькою виконували вправи з гімнастики, які розвивають точність, спритність, координацію рухів та дарують багато позитиву і енергії.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-367-1024x335.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-368-1024x342.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-369-1024x347.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-370-1024x341.png)
🌟З метою розвитку інтересів та легкості в навчанні математики, виявлення особистих обдарувань, сприяння самостійності та академічного розвитку, а також запобігання навчальним труднощам вчителем математики Фоменко К.В. було проведено «Математичний експериментальний день» для учнів 5, 6 класів. Діти своїми руками створювали танграм та малюнок оптичної ілюзії, а також шестикласники перевірили число Пі за допомогою досліду.🚀🌠
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-371.png)
Вибір професії значною мірою впливає на все наступне життя молодої людини. Тут не можна покладатися на випадковість, квапитися. Для того, щоб правильно вибрати професію, необхідно визначити: свої схильності (інтереси, бажання), здібності (задатки, тип темпераменту), стан здоров’я, шляхи та способи отримання професії, знати ситуацію на місцевому та регіональному ринках праці. Отже, основним завданням є підготовка до свідомого вибору майбутньої професії. З цієї метою пропонуємо переглянути мотивуючий відеоролик.