Перше вересня! Перший дзвоник! Хтось на нього чекав із нетерпінням, а хтось із сумом. Емоції різні, однак це свято нікого не залишає байдужим: ні учнів, ні їхніх батьків, ні вчителів.
Одже, після гарного літнього відпочинку шкільна громада Слов’янського ЗЗСО № 8 готова знову повернутися до підручників, зошитів, журналів, отримувати знання, якісно і плідно навчатися, брати участь у різноманітних конкурсах-змагання і перемагати! І, в першу чергу, перемагати свої лінощі, страх і невпевненість.
Любі наші учні! Согодні особливий день для всіх, але насамперед для першокласників та одинадцятикласників. Першачки вперше стануть на сходинку, котра веде у світ знань, а майбутні випускники в останнє почують слова від вчителів «Вітаємо, зі святом Першого дзвоника!».
Ще раз бажаємо вам, шановні наші діти, вчитися легко, підкорювати намічені вершини, не сумніватися в собі і поповнювати свою скарбничку гідними перемогами. Зичимо гарних оцінок, цікавих уроків і яскравих днів у новому навчальному році!
Навчальний 2023-2024 рік розпочато!!!
Успіхів! Наснаги! Миру!
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-01_09-33-59-1024x598.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-01_09-40-15-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/2023-09-01_09-49-48-1024x576.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_09-58-12-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_09-58-14-2-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_09-58-14-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_09-58-15-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_09-58-23-2-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_09-58-23-3-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_09-58-23-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_09-58-25-2-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_09-58-25-3-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_09-58-25-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_10-12-34-1024x576.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_10-50-55-1024x576.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_10-50-58-2-1024x576.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_10-50-58-1024x576.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_11-18-32-2-461x1024.jpg)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo_2023-09-01_11-18-32-506x1024.jpg)