14 грудня класним керівником Лазуренко В.О. для здобувачів освіти 5 класу до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, було проведено виховну годину «Пам’ятаємо. Чорнобиль — місце подвигу». П’ятикласники розширили свої знання фактами з історії ліквідації аварії на ЧАЕС, дізналися імена тих, хто дійсно був першим, та висловили свої міркування про подвиг людей, що брали участь у ліквідації аварії.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-221-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-222-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-223-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-224-1024x575.png)