🍁 За вікном осінь, а це означає, що настала пора дощових днів, довгих вечорів, туманних ранків та золотавого листя, котрим грається вітер. Ця пора, як ніколи сприяє тому, аби всім зібратися в теплому родинному колі, пити чай, вести великосвітські бесіди та ходити на Бали.
Здобувачі освіти Слов’янського ЗЗСО №8 ще та велика й дружна родина, котра складається з різних членів. 20.10.2023 завітали на бал різні «сім’ї»: Браницьких ( 8 клас), Косачів-Драгоманових (9 клас), Медічі (10 клас) та Ганноверів (11 клас).
Та який же бал без змагань, на котрих вирішиться доля наступної сім’ї, котра буде приймати поважних гостей в наступному сезоні.
Вітаємо сім’ю Медічі з перемогою! Цього сезону вони довели, що їхній рід розумний, витончений, талановитий та є гідними того, аби бути господарями наступного балу.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-179-1024x442.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-180-1024x362.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-181-1024x364.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-182-1024x452.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-183-1024x468.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-184-1024x371.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-185-1024x462.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-186-1024x454.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-187-1024x458.png)