Останній дзвоник 2024

🎉Промайнув ще один навчальний рік і настало довгоочікуване свято усіх школярів – День останнього дзвоника, що традиційно сповіщає про початок чарівної пори – літніх канікул. Дуже приємним є той факт, що попри всі негаразди ми, творчий колектив учнів, батьків і педагогів Слов’янського ЗЗСО № 8, змогли завершити його із гордо піднятою головою.
Для когось цей рік просто черговий, для когось перший у житті. А для випускників закладу це особливий день. У кожного з них попереду своя доля, своя єдина у світі стежинка життя, якою їм доведеться йти в майбутнє.
Тож, любі наші діти – творіть, здобувайте, мрійте і будьте успішними!🎉

Для здобувачів освіти 1 класу класним керівником Волковською О.К. була проведена класна година «Свято останнього дзвоника «Ми — майбутнє твоє, Україно!»

Для здобувачів освіти 2 класу класним керівником Зарубіною С.В. була проведена класна година «Свято останнього дзвоника «Ми — майбутнє твоє, Україно!»

Для здобувачів освіти 3 класу класним керівником Гращенко Н.М. була проведена класна година «Свято останнього дзвоника «Ми — майбутнє твоє, Україно!»

Для здобувачів освіти 5 класу класним керівником Лазуренко В.О, була проведена класна година «Свято останнього дзвоника «Ми — майбутнє твоє, Україно!»

Для здобувачів освіти 6 класу класним керівником Юрченко О.М. була проведена класна година «Свято останнього дзвоника «Ми — майбутнє твоє, Україно!»

Для здобувачів освіти 7-А класу класним керівником Заярною О.В. була проведена класна година «Свято останнього дзвоника «Ми — майбутнє твоє, Україно!»

Для здобувачів освіти 7-Б класу класним керівником Іващенко Т.Ф. була проведена класна година «Свято останнього дзвоника «Ми — майбутнє твоє, Україно!»

Для здобувачів освіти 8 класу класним керівником Величко Ю.П. була проведена класна година «Свято останнього дзвоника «Ми — майбутнє твоє, Україно!»

Для здобувачів освіти 9 класу класним керівником Горошенко М.О. була проведена класна година «Свято останнього дзвоника «Ми — майбутнє твоє, Україно!»

Для здобувачів освіти 10 класу класним керівником Гончаровою О.В. була проведена класна година «Свято останнього дзвоника «Ми — майбутнє твоє, Україно!»