Нам відомо – це чудово,
Коли ти і ми здорові.
Тільки треба знати,
Як здоровим стати.
Є один рецепт у світі –
Він усім підходить дітям :
Якщо будем спорт любити,
Зможем років сто прожити !
Таким був епіграф до уроку фізичної культури в 4-А класі. Здобувачі освіти виконували вже відомі вправи з м’ячем, вивчали нові вправи, пригадували ігри з м’ячем та правила цих ігор. Також діти охоче взяли участь у фоточеленджі «Веселий м’яч».
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-142.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-143.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-144.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-145.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-146.png)