У Слов’янському ЗЗСО № 8 тривають заходи до Дня Захисників і Захисниць України та Дня козацтва. Учні 7-А класу взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Українське козацтво», підготовленій класним керівником Заярною О.В. Діти із задоволенням вітали захисників нашої держави, розв’язували конкурсні завдання, виявили активну громадянську позицію й патріотизм у діяльності заради майбутнього нашого народу й держави.
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-40-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-41-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-42-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-43-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-44-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-45-1024x575.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/10/image-46-1024x575.png)