У Слов’янському ЗЗСО №8 в рамках акції «16 днів проти насилля» пройшли конкурси «Наші долоні проти насильства» та «Галерея висловів проти насильства», в яких прийняли участь учні 6 та 7-А класів. #Стоп_насилля
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-71-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-72-768x1024.png)
![](http://school8.slav.dn.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-73-431x1024.png)
У Слов’янському ЗЗСО №8 в рамках акції «16 днів проти насилля» пройшли конкурси «Наші долоні проти насильства» та «Галерея висловів проти насильства», в яких прийняли участь учні 6 та 7-А класів. #Стоп_насилля